המערכת היחידה בישראל שמאפשרת לכם ליצור תיבות דואר וירטואליות בלחיצת כפתור, פותרת לכם מגוון אתגרים בשליחת הדיוורים, ופותחת בפניכם מגוון רחב של אפשרויות מגניבות!

מהי תיבת מייל וירטואלית?

בזכות השינוי שחל לאחרונה, אשר מעניק ללקוחות שלח מסר דומיין אישי משלהם, ללא עלות. כעת גם שלח מסר מאפשרת לכם ליצור תיבת מייל וירטואלית תחת אותו דומיין אישי.

במידה והחלטתם להפעיל ולהשתמש בתיבת המייל הוירטואלית במערכת שלח מסר, כל שליחה וקבלת המיילים דרך המערכת, תתבצע תחת אותה התיבה שהגדרתם. תיבה זו תכיל כתובת מייל וירטואלית אשר יכולה להיקרא למשל [email protected] עם סיומת הדומיין שלכם בשלח מסר, אותו דומיין המופיע גם בקישור דפי הנחיתה שלכם.

היתרונות של הפעלת תיבת מייל וירטואלית:

1. פותר את הצורך ברכישת דומיין לעסקים ללא דומיין- רכישת דומיין אישי בד”כ משמעותה הוצאה כספית עם טיפול בהגדרות שונות, והיא מיועדת למיתוג דפי הנחיתה, אתר, אימות בפייסבוק ועוד.


2. פותר את הצורך בכאבי ראש של הגדרת רשומות- הגדרת רשומות הינה פעולה חשובה כאשר מבצעים דיוורים והן מתבצעת בהגדרות הדומיין האישי ע”י מנהל הדומיין.
תפקיד הרשומות, בין היתר לאפשר מעקב אחר השליחות מהדומיין שלכם.


3. משפר עבירות- שיפור עבירות המיילים שנשלחים משמעותה שיפור בהגעת המיילים ליעדם = הגעה לכל התיבות, במקום הגעה לספאם.


4. בקרוב: מאפשר אוטומציות מסוג חדש- בדומה למספר טלפון וירטואלי בSMS, מתאפשרת הפעלת אוטומציה כמו השבה ב”הסר”, ושימוש במילות מפתח ליצירת אוטומציה של כניסה/הסרה מקבוצות דיוור.


5. הימנעות מתביעות: המערכת תזהה “מתחכמים” שאינם מעוניינים ללחוץ על קישור הסרה ומסתפקים בהשב של בקשת הסרה, ובכך במידה ובעל העסק (אתם) לא שמים לב, מקבלים תביעה על אי הסרה.


6. חסימת פיקסל אחוזי פתיחה ב- iOS 15: נותן נתון נוסף לבעייה שעתידה להיווצר כאשר iOS יחסמו פיקסל פתיחה והעסקים יחפשו דוחות נוספים.

7. העברה אוטומטית לתיבה האישית: כאשר משיבים למייל ששלחתם באמצעות תיבת המייל הוירטואלית, עדיין תוכלו לקבל את המייל שהשיבו לכם בתוך תיבת המייל האישית שלכם (gmail, yahoo, walla וכו’).

8. סטטיסטיקות: בנוסף נתון ה”השב” נספר ונכנס לסטטיסטיקות של ההודעה שנשלחה.

 

השימוש בתיבת מייל וירטואלית תחת הדומיין האישי שלכם בשלח מסר לא תשפיע על החשבון בשום צורה, ורק תפתח כתובות שליחה חדשות, אותן ניתן יהיה לראות ב”כתובת” השולח” בחשבונכם במערכת שלח מסר. 

**שימו לב, שירות הפעלת הדומיין החינמי והגדרת התיבה הוירטואלית לשליחות, פתוח למנויים בתשלום בלבד.
ניתן לשדרג את המנוי ב -40 ש”ח + מע”מ לפתיחת אפשרויות מתקדמות.

 

אז בואו נתחיל!

 

איך להפעיל את תיבת המייל הוירטואלית שלי?

1. יש להיכנס להגדרותהדומיינים שלי.

2. יש לעמוד תחת הלשונית “דומיין לחשבונך“> לסמן “כן” בהפעל תיבות דואר- פעולה זאת עלולה לקחת מספר שניות, מאחר והיא יוצרת ומגדירה את הרשומות ברקע, על הדומיין האישי שלכם בשלח במסר. 

3. לאחר שהפעלנו את תיבות הדואר בדומיין האישי בשלח מסר, נוכל לראות כי נוצרו הרשומות בהצלחה- כאשר בטבלה המופיעה יוצג הדומיין האישי, בסטאטוס ירוק (שני סימני “וי”). 

ניתן ללחוץ על כפתור העריכה ( עיפרון), על מנת להיכנס לתוך הרשומות שהוגדרו על הדומיין.

4. במידה ונכנסתם לצפות ברשומות שהוגדרו, גם כאן יש לוודא שתהליך יצירה והטמעת הרשומות על הדומיין בוצע בהצלחה- יסומן “וי” ירוק לצד כל רשומה. כעת ניתן לחזור לרשימת הדומיינים. 

5. בשלב הבא, ניצור את תיבת המייל הוירטואלית תחת הדומיין. נלחץ על “הוסף חדש”:

6. נזין את הפרטים הרצויים של התיבה:

fromMail– נזין את השם שנרצה שיופיע בתחילת התיבה- לדוגמא  info/ office/ marketing וכו…

ToEmail- נזין את כתובת המייל האישית ( הכתובת האמיתי אליה יגיעו המיילים).

שם השולח- שם זה יוצג למדוורים בהודעה שתישלח אליהם.

כתובת העסק- שם רחוב ועיר. 

ולסיום יש ללחוץ על “הוסף”

7. לאחר שהוספנו תיבת וירטואלית חדשה, נוכל לראות אותה מופיע בטבלה תחת “תיבות שליחה וירטואליות- פעילות”.
בנוסף במידה ומחקתם בעבר תיבות, תוכלו לראות אותן תחת הטבלה של “תיבות שליחה וירטואליות- מחוקות”

** אין מגבלה על כמות התיבות שניתן להוסיף. 

8. במידה ותרצו להיכנס לערוך את הנתונים של התיבה שהוספתם – ניתן רק לערוך את כתובת התיבה האמיתי ( ניתן לבצע החלפה) וסטאטוס התיבה ( פעיל/ לא פעיל). 

בהצלחה!

 

 

תמונות מאת אתר PX – pixabay.com

פתח צ׳אט
1
💬 אפשר לסייע לך?
Scan the code
היי 👋
אולי אוכל לסייע לך במשהו?